Chyba "chory człowiek"

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 4

Czytający 08-06-13 1:30

Czytałem przed momentem wpis na blogu Antoszczyszyna. Co ten człowiek tam wypisuje. To wstyd żeby takie rzeczy opisywać. Żeby robić z siebie pośmiewisko.

Odpowiedz Cytuj
PiSowscy wywrotowcy 20-06-13 11:31

A u nas już pewno jeden zaciera kacze łąpki, że nareszcie ludzie w wielu krajach biją się na ulicę - to teraz i jemu może szczę4ście dopisze. Może wyjdą kibole z maczetami, krzyżacy z różańcami,faszyści "od pięciu piw",klerycy którym ciągle wszystkiego mało,bandyci,związkowcy,kolejarze,i kto tam jeszcze się załapie, cała polonia z ciupaszkami i różańcami i kto go tam wie kto jeszcze,...I wtedy nareszcie zapanują kacze rządy ku chwale eunucha

Odpowiedz Cytuj
Prostownik 22-06-13 15:01

Autor 20-06-2013 10:31:32 A u nas już pewno jeden zaciera kacze łąpki, że nareszcie ludzie w wielu krajach biją się na ulicę - to teraz i jemu może szczę4ście dopisze. Może wyjdą kibole z maczetami, krzyżacy z różańcami,faszyści "od pięciu piw",klerycy którym ciągle wszystkiego mało,bandyci,związkowcy,kolejarze,i kto tam jeszcze się załapie, cała polonia z ciupaszkami i różańcami i kto go tam wie kto jeszcze,...I wtedy nareszcie zapanują kacze rządy ku chwale eunucha
Człowieku co ty za durnoty piszesz - jakieś ulice, Krzyżacy ???? Napisz o swojej fujarze to będzie ciekawsze od tego co napisałeś.

Odpowiedz Cytuj
Sportowiec 30-06-13 10:55

Jak tak czytam forum NTO to forum to obsiedli narodowcy z reaktywacji. Klonów narobili i teraz prześcigają się w głupocie. Lechim vel Wolf - klon z wielu klonów doszedł do procesu jak rozwalić forum NTO. Chory człowiek niech idzie dalej na stróżówkę.

Odpowiedz Cytuj
Foton 30-06-13 18:00

Nie bądź zdziwiony na reanimacji pisał jeden nawiedzony pod różnymi klononikami. Teraz będą walczyć z peusiami i eslede a później między sobą.Koniec tej głośnej grupy jest szybki.

Odpowiedz Cytuj
Drops 07-07-13 23:47

Autor 30-06-2013 17:00:33 Nie bądź zdziwiony na reanimacji pisał jeden nawiedzony pod różnymi klonikami. Teraz będą walczyć z peusiami i eslede a później między sobą.Koniec tej głośnej grupy jest szybki.
To co usłyszałem - na sesji opozycja narodowa zaczęła się wygłupiać. Antoszczyszyn prosił o udzielenie absolutorium burmistrzowi a Pich zgłosił panią radną Juchno na wiceprzewodnicząca radnych. Rządząca koalicja jest chora ale dlaczego choroba drąży opozycję? Dość wygłupów Antoszczyszyna i Picha?

Odpowiedz Cytuj
Precz c komucami 11-07-13 20:47

WYPLENIC KOMUCHY w URZEDZIE w PROKURATURZE w POLICJI w SEJMIE w PROKURATURZE WOJSKU - WYPLENIC KOMUCHY które w GŁUBCZYCACH mają się DOSKONALE

Odpowiedz Cytuj
Jan I 06-08-13 9:10

Boże Ty to widzisz i nie grzmisz? Głupie jest forum na nto ale tutaj to mamy już szczyt głupoty. Argumentacja godna hhmmm, przepraszam pozostałych debili.

Odpowiedz Cytuj
Ludż 18-08-13 19:44

Przecie sezon ogórkowy. A forum fajne bo brak cenzury.

Odpowiedz Cytuj
Mongoł 26-10-13 16:27

Sezon ogórkowy się skończył a patałachy z reaktywacji z wąsatym dalej szaleją. Dozorca narodowiec , melkopodobny, lechim, nawiedzony jachu, chory szakal, Felo, rex, kaziuk, stańczyk, prawicowy dziobak, mordimer,Wolf, Clark Kent, gość 99 i wielu innych zaśmiecają forum. Ale co się dziwić jak ich guru wąsaty będąc w opozycji zgłasza wniosek o o udzielenie pochwał burmistrzowi za to ze dobrze wykonał budżet. To jego ostatnia i była pierwsza kadencja. Do gminy nie wystartuje bo nie ma poważania wśród ludzi. Pozostał mu tylko powiat a tam wąsatego nie chcą.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://glubczyce.istrefa.com

istrefa gmina Głubczyce | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Głubczyce - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-100


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem