Chyba "chory człowiek"

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 4

Chikita 27-10-13 14:08

Mongole ku pokrzepieniu serca oglądnij sobie naszego byłego idącego do głosowania [LINK]. Przejdą ci bóle i żale i do listy tych niedobrych z forum NTO zapewne dopiszesz Chikitę. Bay, Bay.

Odpowiedz Cytuj
Przyjaciel mongoła 02-11-13 11:06

Wąsaty narodowiec chciałby żeby jemu przypisano wybudowanie parkingu koło cmentarza. Nie dla psa kiełbasa. Teraz chwali tych co wybudowali parking. Przedtem prosił o zagłosowanie za budżetem dla burmistrza. Narodowcy do roboty pluć lub obrażać. Pryszczaty do roboty.

Odpowiedz Cytuj
Ułan z batonem 04-11-13 16:18

Ktoś wie kto wymyślił te słupki na parkingu? Wąsaty czy skuteczni?

Odpowiedz Cytuj
Batu Chan 05-11-13 12:32

Oczywiście pomysłodawcami słupków są ci którzy wymyślili garby na Kochanowskiego, płatne Parkingi etc. Zamiast zająć się usprawnieniami w ruchu rzucają tylko kłody pod nogi. Przecież jest w gminie komisja ładu która zajmuje się również problemami komunikacyjnymi i to pod światłym przywództwem Milicjanta, nie uporali się dotąd z ul Powstańców ale słupki wymyślili. Popatrzcie jak to jest Milicjant prochu nie wymyśli ale słupki...

Odpowiedz Cytuj
Czytnik 04-01-14 10:23

Wąsatego jednak trapi jakaś choroba pogodowa. Jako jeden z klonów pisze ze ma 50 tyś wejść na swojego bloga. Narodowcowi się coś w głowie pomieszało. Niech nie pisze takich bajek bo to nie jest reaktywacja.

Odpowiedz Cytuj
Strażnik 12-01-14 1:19

Wąsaty narodowiec- kto tam chce zaglądać na twoje wynaturzenia. Prawie 50 tyś waszych głupot z pryszczatym. Idź się lecz. To jest twoja ostatnia kadencja i znowu będziesz podkręcał licznik w reaktywacji.

Odpowiedz Cytuj
Myślący 12-01-14 22:15

"To że wejść na blogu jest ponad 50 tys nie zawsze świadczy o jego popularności!" Wąsaty tobie się mózg zlasował. Rzeczywiście jesteś chory i wymagasz leczenia. Ty wąsaty nawet nie jesteś mądrzejszym od kolejarza. Tylko stróżówka ciebie wyleczy.

Odpowiedz Cytuj
Ogień 13-01-14 2:08

Musicie zmienić zdanie to fajny facio. Ma zapatrywania jakie ma ale jest ok.

Odpowiedz Cytuj
Sławek 13-01-14 9:13

Na Forum NTO znalazłem ten adres. Dzięki. Przeczytałem z uwagą cały wątek, wcześniej przeczytałem no może nie cały ale dużą część bloga LA i co widzę? Większość jego wpisów poparta jest skanami dokumentów, zatem twierdzę , że te wpisy odzwierciedlają prawdę. Wniosek z tego jest prosty: skoordynowany atak jaki tutaj obserwuję na jednego człowieka dowodzi tylko jak bardzo jest wam solą w oku, jak bardzo boicie się jego a może tylko prawdy? A swoją drogą potwierdzam licznik na blogu wskazuje 53 407 wejść.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://glubczyce.istrefa.com

istrefa gmina Głubczyce | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Głubczyce - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-100


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem