Narodowcy i komuniści obsiedli forum NTO.

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Wrona 11-06-14 19:01

Poziom forum NTO zniża się do kompletnego zera. Obsiedli to forum fanatycy narodowców oraz post komuniści. Jedni wymądrzają się o kresowiakach inni bronią śmierdzące układy. Inni rozmydlają tematy. W tym kraju można już wszystko porównywać do dna. Forum NTO to jak szmata do podłogi która można wytrzeć twarz i podłogę. Kto wreszcie pogoni z forum jednych i drugich.

Odpowiedz Cytuj
Rondel 12-06-14 11:26

Masz racje tylko że najgorzej jest jak weszli narodowcy. Forum reaktywacja padła bo na niej pisał jeden i do tego sam do siebie. A na nto piszą z kilku linków te same osoby. Jeden pisze ze był we wrocku i tam jest właśnie dobrze i się ludzie cieszą a u nas w tej sprawie właśnie napisał wąsaty narodowiec. Ten sam pisze jak jest w Rybniku po to żeby powołać się później na wąsatego. Sami piszą to co wąsaty powiedział. Nie piszą o porażkach wąsatego i tego młodego nawiedzonego bo to wstyd.

Odpowiedz Cytuj
Pokrywka do rondla 20-06-14 1:25

Czuchraty czubie a co ciebie tak boli blog i kadry lesia-kolesia? Nie potrafi sobie dziadek dobrać kadry, to później mamy takie przegniłe rodzynki. I to to miałoby zasiadać w radzie? Litości! Ludzie w tym mieście jeszcze całkiem nie zdurnieli żeby takich wybierać.

Odpowiedz Cytuj
Jurand ze spychacza 20-06-14 13:10

Ło matko jedyna! Łobsiadły narodowce forum i żyć nie dajom!! O la boga, la boga lament na mieście wielki! Płaczom dziatki i dziadki! Łzy roniom jedynie słuszne i prawdy jedynie słusznej się domagajom! A najlepiej co by pogonić te narodowce z forum! Kto tego dokona ten córkę księciunia i połowę powiatu dostanie w nagrodę. Oj danaoj dana krucjatę czas zaczonć

Odpowiedz Cytuj
Klos 29-06-14 12:09

Teraz na forum nto szakal narodowiec durnieje, włodi postkomunista sam jest chory ale nadąża z durnieniem za narodowcem. Zwierzyniec głupoty dalej króluje.

Odpowiedz Cytuj
Jo 17-08-14 10:10

Od kilku dni obserwuję forum NTO. Mordi na urlopie, a Klony Włodi, Kika , Dupaco i reszta też delektują sie morzem, nie ma tam nikogo jest kilka wejść ale bez wpisów, wniosek mamy więc jeden , FORUM NTO = bańka mydlana sztucznie nadmuchana przez kilku głupków.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://glubczyce.istrefa.com

istrefa gmina Głubczyce | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Głubczyce - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-100


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem