Nowi nauczycele w głubczyckich szkołach.

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Belfer 26-05-13 1:19

Zasłyszane pod .... w piątek 24 maja 2013 r. Trzeba ratować naszych. Jak nie ma miejsca w Kietrzu to można dołożyć do któregoś naszego gimnazjum. A jak będzie z nami startować to jeszcze lepiej. Najważniejsze że z nami. O kogo chodziło w tej rozmowie? Kogo trzeba przenieść do Głubczyc, żeby uratować?

Odpowiedz Cytuj
Puma 03-08-13 1:31

A może nie chodziło o ratowanie kogoś, tylko o blokowanie komuś miejsca. Na forum NTO opisywana jest sprawa nauczyciela z G2 (zwolnienia) i nagrody jego syna. Może to o to chodziło?

Odpowiedz Cytuj
Kot 03-08-13 11:29

Sprawa syna tego informatyka to po prostu świństwo. Ale w Głubczycach takie sytuacje się zdarzają. Maja tylko jeden kierunek - zdarzają się osobom które nie lubią obecnej władzy.

Odpowiedz Cytuj
Muniek 27-08-13 9:53

W poniedziałek rozpoczęcie roku szkolnego i na nim zabraknie kilku nauczycieli. Z przykrością stwierdzam, że są to bardzo wartościowi ludzie i pedagodzy, tylko albo nie mają nikogo, kto mógłby się za nimi wstawić, albo osoby z establiszmentu są przeciw nim. Niestety nie znajdą znikąd pomocy, chyba, że w końcu ktoś z zewnątrz się tym zainteresuje. Moim zdaniem idzie czas porządków, trzeba zaczekać i zobaczyć, czy GTW nie będzie mrużyć oczu ze zdziwienia.

Odpowiedz Cytuj
Puma 25-09-13 16:27

Od 16 września 2013 zaczęto zatrudniać na nowo w szkołach OGL. Nie, nie, nie dotyczy to informatyka i trójki nauczycieli z G2. W Mechanicznym też godzinki z informatyki zajęte. W podstawówce dworcowej kolejni belfrzy mają problemy. Z kulisowych spotkań wiadomo, że mówi się o ich zamieszkaniu poza gminą (problem tkwi jednak gdzie indziej). Mówi się również o zamieszkaniu poza gminą jednej pani dyrektor. Czyżby szykowały się czystki? Przecież tylko w wyborach liczyło się miejsce zamieszkania?

Odpowiedz Cytuj
HananieMontana 29-09-13 20:02

W ubiegłą środę - 25 września - znowu przyjmowano. Tak jak napisał przede mną Puma informatyka i trójki pozostałych nie ma wśród zatrudnionych.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://glubczyce.istrefa.com

istrefa gmina Głubczyce | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Głubczyce - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-100


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem