O czym nie wolno pisać na forum nto.

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Goral 21-10-12 14:38

Wreszcie mogę napisać jakie watki są usuwane przez NG na forum NTO - Głubczyce: 1. Nie wolno nic pisać na temat wicestarosty Piotra Soczyńskiego w sprawie oświadczenia majątkowego w którym raz ujawnił dochody żony a w innym było brak tych dochodów oraz innych radnych. 2. Nie wolno pisać nic na temat komunistów, ormowców w radach gminy i powiatu. 3. Nie wolno nic pisać na temat wyciętych drzew na torowisku do Pietrowic Gł oraz o wywozie tłucznia z tego torowiska.

Odpowiedz Cytuj
Omlet 01-02-13 16:36

Teraz moderator wpadł na sposób skanalizowania nienawiści do odpowiedzialnych za forum. Nie może dać sobie rady z forumowiczami więc założył wątek o Głubczycach różne sprawy. Ale tam nikt i tak pisać nie chce. Założono wątek taki sam dla Baborowa Branic i Kietrza ale tam nikt nie pisze. Doderator nie daje sobie rady z tym co piszą forumowicze bo Burmistrz przegrał sprawę z jednym z forumowiczów i teraz można wszystko. Tam na forum strajk.

Odpowiedz Cytuj
Goral 04-02-13 10:45

Teraz jest miernota na forum. Tylko narodowcy szakalowe jeszcze tam robią prowokację. Nie można dogadać się z moderatorami. DLATEGO JEST STRAJK NA FORUM NTO.

Odpowiedz Cytuj
New generation 22-03-13 15:30

Od kąd cymbał o fryzurze kundla podwórkowego został moderatorem przestałem tam pisać, czytam ale nie pisze. Ten niedowartościowany moderator który jeździ oplem vectrą na nyskich numerach a wszystkim wmawaia że ma Q7 jest zdrowo podupiony

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://glubczyce.istrefa.com

istrefa gmina Głubczyce | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Głubczyce - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-100


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem