Znowu petla na szyji czyli trejestracja na forum NTO

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Obserwator 15-09-12 3:12

Coraz większy bałagan na forum NTO. Nie wolno ruszać tematów z Piotrem Soczyńskim lub Józefem Koziną. Te lewach chyba muszą być sterowane SMS - sami. Niesioł się wściekł bo czerwone pokemony nie mogły już dalej bzdur pisać bo ich inni forumowicze za to walili. Ten burdel lewacy zrobili na moment żeby dać lewakom trochu oddechu, potem będzie powrót do idiotyzmów bez rejestracji.

Odpowiedz Cytuj
Spiker 23-09-12 21:16

Forum Nto to dętka polityczna przez którą spuszczane jest powietrze nienawiści do PO i ekipy byłych komunistów rządzących Głubczycami. To towarzycho trzeba pogonić

Odpowiedz Cytuj
Obserwator 08-10-12 10:23

Dalej wycinają bez opamiętania. Nawet w sytuacji kiedy spada sprzedaż NTO i według zestawienia 15- tu najpopularniejszych gazet regionalnych NTO ma największy spadek sprzedaży wynoszący 13,04 % . A na forum dalej nie wolno pisać prawdy bo nie może być ciekawych artykułów.

Odpowiedz Cytuj
Swojak 11-10-12 22:59

Na nto nigdy nie będzie normalnego forum, jeżeli nie wiecie dlaczego zapytajcie jednego takiego kudłatego co kursuje pekaesem do Opola tam i na zad

Odpowiedz Cytuj
Forvart 14-10-12 14:33

Dzisiaj 14 października 2012 roku komuch raz zamknął OFF TOPIC a później w dziwny sposób może na SMS - a odblokował. Tera forum siadło i znów trzeba będzie żeby komuch je otworzył. Nie mogę patrzyć się na wazelinę.

Odpowiedz Cytuj
Obiektywny 22-10-12 16:47

Powinni tego mordimera wywalic z forum na zbity pysk. Mondrzy się i mondrzy a w dupie był i guwno widział. On znisczył forum nto!

Odpowiedz Cytuj
Swojak 23-10-12 11:52

Dobrze napisałeś obiektywny ale z nim powinni jeszcze osunąć kilku którzy zaśmiecają watki głupimi wstawkami - KIKA

Odpowiedz Cytuj
Obiektywny 23-10-12 14:01

Ale tego mordimera szczegulnie. Wredny typ pewnie jakiś cfaniakaczek. Najbardziej mnie boli jak pisze zle o władzy. Bardzo mnie boli. Bo mnie uczono rze o władzy tylko dobże powinno sie muwić.

Odpowiedz Cytuj
Rabarbar 13-11-12 18:34

Teraz zamyka kolejny wątek: Obóz Narodowo – Radykalny w Głubczycach. Czy Leszek Antoszszczyszyn jest członkiem ONR –u? Nawiedzony moder zablokuje też wszystko co napiszecie niepoprawnego na wicka w powiecie.

Odpowiedz Cytuj
Obiektyw 14-11-12 20:21

Kudłaty dojeżdża z siostrom do łopola. Piter i kudłaty dwaj wielcy koledzy piszą z nicków do których powymieniali się hasłami. Kik to piter. Natomiast hunter tow, rzemieślny wyglądają na ich klony.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://glubczyce.istrefa.com

istrefa gmina Głubczyce | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Głubczyce - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-100


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem